Open Academy Events (7.x-1.0-beta5) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Description
lv: Apraksts

en: Tags
lv: Birkas

en: Image
lv: Attēls

en: Event
lv: Notikums

en: Location
lv: Atrašanās vieta
