Open Academy Events (7.x-1.0-beta5) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Description
sk: Popis

en: Tags
sk: Značky

en: Image
sk: Obrázok

en: Event
sk: Podujatie

en: Location
sk: Umiestnenie
