Open Academy Events (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Description
az: İzahat

en: Tags
az: Teqlər

en: Image
az: Şəkil

en: Location
az: Məkan
