Open Academy Events (7.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Tags
bs: Tagovi

en: Image
bs: Slika

en: Event
bs: Događaj

en: Location
bs: Lokacija
