Open Academy Events (7.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Description
eo: Priskribo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Image
eo: Bildo

en: Location
eo: Loko
