Open Academy Events (7.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Tags
hi: उपनाम

en: Image
hi: चित्र

en: Location
hi: स्थान
