Open Academy Events (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Description
it: Descrizione

en: Tags
it: Etichette

en: Image
it: Immagine

en: Event
it: Evento

en: Location
it: Posizione
