Open Academy Events (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Tags
nl: Labels

en: Image
nl: Afbeelding

en: Event
nl: Evenement

en: Location
nl: Locatie

en: Event Type
nl: Type evenement

en: More Information
nl: Meer informatie
