Open Academy Events (7.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Description
sl: Opis

en: Tags
sl: Oznake

en: Image
sl: Slika

en: Location
sl: Mesto
