Open Academy Events (7.x-1.0-rc2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Tags
hr: Oznake

en: Image
hr: Slika

en: Event
hr: Događanje

en: Location
hr: Lokacija

en: Event Date
hr: Datum događanja
