Open Academy Events (7.x-1.0-rc2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Tags
id: Tag

en: Image
id: Gambar

en: Event
id: Acara

en: Location
id: Lokasi
