Open Academy Events (7.x-1.0-rc2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Description
jv: Katrangan

en: Tags
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Location
jv: Lokasi
