Open Academy Events (7.x-1.0-rc2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Description
ro: Descriere

en: Tags
ro: Etichete

en: Image
ro: Imagine

en: Location
ro: Locaţia
