Open Academy Events (7.x-1.0-rc3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Description
bg: Описание

en: Tags
bg: Таг

en: Image
bg: Снимка

en: Location
bg: Местоположение
