Open Academy Events (7.x-1.0-rc3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Description
ca: Descripció

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Image
ca: Imatge

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Location
ca: Localització
