Open Academy Events (7.x-1.0-rc3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Tags
et: Sildid

en: Image
et: Pilt

en: Event
et: Sündmus

en: Location
et: Asukoht
