Open Academy Events (7.x-1.0-rc3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: توضیحات

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Image
fa: تصویر

en: Event
fa: رویداد

en: Location
fa: مکان
