Open Academy Events (7.x-1.0-rc3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Title
gl: Título

en: Description
gl: Descrición

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Image
gl: Imaxe

en: Event
gl: Evento

en: Location
gl: Localización
