Open Academy Events (7.x-1.0-rc3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Tags
km: ស្លាក

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Location
km: ទីតាំង
