Open Academy Events (7.x-1.0-rc3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Tags
mn: Тагууд

en: Image
mn: Зураг

en: Location
mn: Байрлал
