Open Academy Events (7.x-1.0-rc3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Location
mr: स्थळ
