Open Academy Events (7.x-1.0-rc3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Description
te: వివరణ

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Location
te: ప్రాంతం
