Open Academy Events (7.x-1.0-rc3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Tags
vi: Thẻ

en: Image
vi: Ảnh

en: Event
vi: Sự Kiện

en: Location
vi: Vị trí
