Open Academy Events (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Description
ast: Descripción

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Image
ast: Imaxe

en: Location
ast: Llugar
