Open Academy Events (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Description
cs: Popis

en: Tags
cs: Štítky

en: Image
cs: Obrázek

en: Location
cs: Místo
