Open Academy Events (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Description
fi: Kuvaus

en: Tags
fi: Tagit

en: Image
fi: Kuva

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Location
fi: Sijainti

en: Event Date
fi: Tapahtuman päivämäärä
