Open Academy Events (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: Tags
hu: Címkék

en: Image
hu: Kép

en: Event
hu: Esemény

en: Location
hu: Helyszín

en: Event Date
hu: Esemény dátuma

en: More Information
hu: További tudnivalók
