Open Academy Events (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Image
hy: Նկար

en: Location
hy: գտնվելու վայրը
