Open Academy Events (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Description
is: Lýsing

en: Tags
is: Efnisorð

en: Image
is: Mynd

en: Event
is: Viðburður

en: Location
is: Staðsetning
