Open Academy Events (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Event
lt: Įvykis

en: Location
lt: Vieta
