Open Academy Events (7.x-1.0) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Description
ms: Huraian

en: Tags
ms: Tag

en: Image
ms: Imej

en: Location
ms: Lokasi
