Open Academy Events (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Image
ta: படம்

en: Location
ta: இடம்
