Open Academy Events (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Tags
fr: Étiquettes

en: Event
fr: Évènement

en: Location
fr: Emplacement

en: Event Date
fr: Date de l'évènement

en: Event Type
fr: Type de l'Évènement

en: More Information
fr: Plus d'informations
