Open Academy Events (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Image
kk: Сурет

en: Location
kk: Орналасуы
