Open Academy Events (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Description
ku: دەربارە

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Image
ku: وێنە

en: Location
ku: شوێن
