Open Academy Events (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Description
uk: Опис

en: Tags
uk: Теґи

en: Image
uk: Зображення

en: Event
uk: Подія

en: Location
uk: Місце розташування

en: Event Date
uk: Дата події

en: Event Type
uk: Тип події

en: More Information
uk: Більше відомостей
