Open Academy Events (7.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Location
bo: གནས་ཡུལ
