Open Academy Events (7.x-1.0-beta4) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Title
es: Título

en: Description
es: Descripción

en: Tags
es: Etiquetas

en: Image
es: Imagen

en: Event
es: Evento

en: Location
es: Ubicación

en: Event Type
es: Tipo de Evento
