Open Academy Events (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Description
oc: Descripcion

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Image
oc: Imatge

en: Event
oc: Eveniment

en: Location
oc: Emplaçament
