Open Academy Events (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Description
ru: Описание

en: Tags
ru: Теги

en: Image
ru: Изображение

en: Event
ru: Событие

en: Location
ru: Место

en: Event Date
ru: Дата события

en: More Information
ru: Больше информации
