Open Academy People (7.x-1.0-beta4) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Image
ja: 画像

en: Keywords
ja: キーワード

en: Email
ja: メール

en: Phone
ja: 電話番号

en: Position
ja: ポジション
