Open Academy People (7.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Image
lv: Attēls

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Email
lv: E-pasts

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Position
lv: Pozīcija
