Open Academy People (7.x-1.0-beta4) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Image
pl: Obraz

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Phone
pl: Telefon

en: Position
pl: Pozycja

en: Website
pl: Strona WWW

en: Biography
pl: Biografia

en: Person
pl: Osoba
