Open Academy People (7.x-1.0-beta4) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Image
tr: Resim

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Email
tr: E-posta

en: Phone
tr: Telefon

en: Position
tr: Konum

en: Website
tr: Web sitesi
