Open Academy People (7.x-1.0-beta5) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Image
el: Εικόνα

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Position
el: Θέση

en: Website
el: Ιστοσελίδα
