Open Academy People (7.x-1.0-beta5) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Image
hi: चित्र

en: Keywords
hi: संकेतशब्द

en: Email
hi: ईमेल

en: Phone
hi: फ़ोन

en: Position
hi: स्थान
