Open Academy People (7.x-1.0-beta5) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Image
is: Mynd

en: Keywords
is: Lykilorð

en: Email
is: Netfang

en: Phone
is: Sími

en: Position
is: Staðsetning

en: Website
is: Vefsíða
