Open Academy People (7.x-1.0-beta5) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Image
ro: Imagine

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Email
ro: email

en: Phone
ro: Telefon

en: Position
ro: Poziţie
