Open Academy People (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Image
cs: Obrázek

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Email
cs: E-mail

en: Phone
cs: Telefon

en: Position
cs: Pozice

en: Website
cs: Webová stránka

en: Biography
cs: Biografie
