Open Academy People (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Image
eu: Irudia

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Email
eu: Eposta

en: Position
eu: Kokapena

en: Publications
eu: Argitalpenak
